Masāža - Skaistumkopšanas salons "Aleksandrs" - Rīga, Purvciems

Mūsdienīgā pasaulē, kur ir daudz stressa, gribas apstāties kaut uz mazu brītiņu…

Mūsu sertificētie specialisti ar medicīnisko izglītību palīdzēs jums atpūsties no pilsētas tempa un ienirt harmonijas un miera pasaulē. Mēs piedāvājam Jums ārstnieciskas un sporta masāžas, masāžas grūtniecēm, muguras masāžu, medus masāžu, masāžu ar Weyergans aparātu un limfodrenāžas masāžu.

  • Šokolādes ietīšanas procedūra, tā ir aromātiskā masāža, kura dod iespēju iegremdēties fiziskā un garīgā līdzsvarā ar sevi.Atbrīvo no ikdienas spriedzes un sniedz labsajūtu. Ļoti būtiska ir procedūras dziedinošā darbība, kura veicina tā saucamos laimes hormonu izstrādāšanos.
  • Procedūra ar aktīvām jūras ūdenszālēm, kuras bagātinātas ar minerāliem un mikroelementiem, kuri atjauno ādas tvirtumu, elastīgumu, uzlabo krāsu un tonusu. Ideāli piemērota procedūra tiem kuri ietur diētu, kā arī notievēšanas laikā un pēc dzemdībām.
  • Limfodrenāžas masāža, tā ir ļoti efektīva procedūra pat tad, ja celulīts ir jau vēlīnās stadijā. Limfo drenāžas laikā no celulīta zonām tiek izspiesta sastāvējusies aizturētā limfa un viss lielākais šķidrums. Limfudrenējošās kustības nemaz nav pārāk spēcīgas, tās vairāk atgādina īpašu glaudīšanu un pliķēšanu.

Strādājam ar kvalitatīvo Thalgo kosmētiku.