Manikīrs un Pedikīrs - Skaistumkopšanas salons "Aleksandrs" - Rīga, Purvciems

 

Skaistumkopšanas salons „Aleksandrs” piedāvā dažādas procedūras nagu un roku aprūpei.

  • Klasiskais manikīrs un pedikīrs
  • Manikīrs un pedikīrs ar Gelish un Shellac pārklājumu
  • Gēla un akrīla nagu pieaudzēšana
  • Sausais aparāta pedikīrs - notiek pilnīgi sausā vidē, kas absolūti izslēdz sēnīšu infekciju pārnešanu. Mirušās ādas slāņi tiek apstrādāti ar speciāliem uzlikņiem, neiejaucoties veselā ādas virsmā, sniedzot dabisko ādas maigumu. Tiek ārstētas tulznas, ieauguši nagi, plīsumi.
  • SPA manikīrs un pedikīrs
  • Parafīna vanniņas - siltās parafīna vanniņas padara roku un pēdu ādu maigu un samtainu. Uz ādas tiek uklāta barojoša un mitrinoša maska un rokas vai pēdas tiek iemērktas siltā parafīnā - tas palīdz barot ādu daudz dziļāk un efektīvāk.

Piedāvājam jūsu uzmanībai jaunu nagu laku tehnoloģiju VinyLux, laka kura padarīs jūsu nagus vēl spilgtākus un priecās divu nedēļu garumā. VinyLux ātri žūst un mirdz pat bez bāzes.

Mēs strādājam ar tādiem produktiem kā Creative Nail Design, (Shellac, VinyLux).

Manikīrs ir viena no svarīgākajām mūsu ārējā izskata detaļām, jo pirmkārt cilvēki pievērš uzmanību sarunas biedra sejai un rokām. Galvenais ir kopti nagi, jo tādi nagi pat nenokrāsoti radīs par jums labu iespaidu.

Jau ne pirmo sezonu modē ir aktuāli īsi, dabīgās formas nagi. Viena no tendencēm ir universāla pusapaļa forma- mandeļveida forma. Kādreiz modernie kvadrāt formas nagi jau ir pagātne, modē ir dabīgums.

Jau daudzus gadus vispopulārākais ir sarkanais tonis. Stilisti norāda,ka jebkuri tumši sarkanie toņi kā pimēram bordo, būs trendā visu 2015 gadu. Sarkanā krāsa ir labklājības un veiksmes simbols.

Tā kā modē ir dabīgums, viens no populārākiem toņiem ir bēšais tonis, kurš piestāvēs pie jebkura Jūsu apģērba.

Daudziem mūsu klientiem ļoti iepatikās mēnes veidots manikīrs, kurā Jūs varēsiet saskaņot jebkādas krāsas. Arī ļoti populārais un spilgtais manikīrs ombre pārsteigs visus. Saskaņojot kontrastas krāsas Jūs varēsiet uzlabot savu garastāvokli katru dienu.