Atpakaļ

Vēsture

Par mums

Ka mēs piedāvājam

Restorāna Vēsture «Aleksandrs»

Restorāns ar lielu dvēseli

Restorāns “Aleksandrs” sāka savu darbu 1998. gadā un ieteica sevi no labākas puses kā mājīgu un patīkamu vietu brokastīm, vakariņām ar ģimeni un svarīgu notikumu svinībām. Skolas ielā un Augusta Dombrovska svētdienās restorānā tiek organizēts dzīvās mūzikas vakars, kuru var baudīt kopā ar ģimeni un tuviniekiem.
Restorāna sortiments ir ļoti daudzveidīgs un katrs apmeklētājs noteikti atradīs maltīti atbilstoši savai gaumei un garšai. Plaša gaļas ēdienu izvēle no vistas, liellopu gaļas, cūkgaļas, tītara un jēra, arī zivju ēdienu dažādība, liels daudzums ar garnīra ēdiniem, svaigs salātu bārs, svaigi ceptas saldas maizītes, deserti, mājas saldējums, piena kokteiļi un liela kafijas un dzērienu izvēle.
Ēdienkarte tiek atjaunināta katru dienu, bet pusdienu laikā tiek piedāvāts īpašais “pusdienu piedāvājums” par izdevīgam cenām. Katru rītu viesiem ir pieejamas vairākas brokastu variācijas – no pankūkām ar daudzveidīgu pildījumu līdz vairākiem putru veidiem. Restorāns “Aleksandrs” vienmēr atbild par ēdienu kvalitāti un atšķiras ar lielisko ēdienu garšu pēc savas firmas receptēm, pateicoties savu augstskolu pavāru profesionālismam un pieredzei.
Restorāns piedāvā saviem apmeklētājiem rīkot banketu vai svinēt svarīgus viņu dzīves notikumus. Profesionāļu komanda pavāru un viesmīļu personā padarīs jūsu svētkus neaizmirstamus, garšīgus un patīkamus.
Strādājot šajā jomā vairāk kā 20 gadus, restorāna komanda ir ieguvusi augstu ēdiena kvalitātes novērtējumu un labas atsauksmes no mūsu apmeklētājiem. Restorāns katru dienu piedāvā saviem viesiem ne tikai gardu un veselīgu ēdienu, bet dāvā labu noskaņojumu visai dienai. “Aleksandrs” nav tikai restorāns, tā ir vieta, kur ir velme atgriezties atkal un atkal. Restorānā filiāles atrodas visā Rīgā, un jums ir ispēja izvēlēties Jums ērtu apmeklējuma vietu. Restorāna filiāļu koordinātes: Rīga, Skolas iela 21 a, Nomēra iela 61, Augusta Dombrovska iela 26 un Dzelzavas 69A.
Par galdiņu vai svinīga pasākuma pasūtījuma rezervēšanu lūdzam sazināties ar mums pa tālruni +371 29275809.